NEA-PLAST
plastové okná
Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru, ochraňujú nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale chráni aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť.

ISOLINE PRIM
Prichádzame na trh s novou generáciou isoline žalúzií. Táto žalúzie je koncepčne novým nástupcom generácie žalúzií isoline a isoline loco. Spája v sebe všetky technické prednosti týchto typov. Vďaka spojeniu horného profilu a krycie lišty v jeden celok vzniklo kompaktné riešenie, ktoré odstraňuje neduhy predchádzajúcich generácií. Je ovládaná retiazkou a ponúka tradičnú farebnú škálu odtieňov lamiel, farebného zladenia horného a dolného profilu. Aj naďalej zostáva zhodný postup zameraní a jednoduchý spôsob montáže ako u predchádzajúcej generácie žalúzií. Samozrejmosťou je ponuka možnosti lamiel v domykateľné prevedení.
Hraničné rozmery žalúzií:
Šírka: minimálna 200mm / maximálna 2400mm
Výška: minimálna 300mm / maximálna 2500mm

Isoline       Isoline


Vertikálne žalúzie elegantne doplnia váš interiér a úplne nahradí záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte vašu kanceláriu i domov. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžaduje minimálne nároky na údržbu. Medzi jej prednosti patrí schopnosť zacloniť veľké plochy. Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, pričom celkový dojem vedie k prevzdušnenie celého priestoru. Prekvapí vás radom neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

STANDARD
Základný model vertikálnej žalúzie vychádza zo štandardného tvaru horného profilu a je určená pre zatienenie veľkých presklených stien, okien alebo na predelenie veľkých miestností. Ponúka všetky typy sťahovania látok. Možnosť osadení látkovou lamelou šírky 127 mm, 89 mm alebo plastovou lamelou šírky 89 mm. Montáž na strop sa robí zacvaknutím profilu žalúzie do ocelového klipu upevneného do stropu, v prípade montáže na stenu sa používajú konzoly.
Oba typy žaluzií sa môžu osadiť látkovou alebo plastovou lamelou. Látkové lamely sú antistaticky upravené proti prilnavosti prachu. Plastové lamely sú umývateľné a neprepúšťajú svetlo.
Látková lamela 127 mm
Látková lamela 89 mm
Plastová lamela 89 mmLUX
Dizajnovo prevedený horný profil vertikálnej žalúzie ponúka príjemnejší vzhľad umiestnenia žalúzie. Podobne ako typ Standard je určená k zatieneniu veľkých presklených stien, okien alebo predeleniu veľkých miestností. Rovnako ponúka možnosť osadenia látkovou lamelou šírky 127 mm, 89 mm alebo plastovou lamelou šírky 89 mm. Montáž na strop sa robí zacvaknutím profilu žalúzie do ocelového klipu upevneného do stropu, v prípade montáže na stenu sa používajú konzoly.
Oba typy žaluzií sa môžu osadiť látkovou alebo plastovou lamelou. Látkové lamely sú antistaticky upravené proti prilnavosti prachu. Plastové lamely sú umývateľné a neprepúšťajú svetlo.
Látková lamela 127 mm
Látková lamela 89 mm
Plastová lamela 89 mm

Vertikal       Vertikal       Vertikal


Drevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynule regulovať úroveň zatienenia a prefiltrovaní svetla cez drevené lamely a to robí z tejto klasickej ochrany výrobok zvlášť dekoratívny. Sú štýlovým, estetickým, a luxusným doplnkom interiéru dotvárajú a umocňujú pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Ich prevedenie ju radí na vrchol tieniacej techniky. Sú záležitosťou nadštandardnou, nijako lacnou, určenú predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom.

DREVENÉ ŽALÚZIE 25mm
Drevená žalúzie 25mm je základným predstaviteľom rady drevených žalúzií.
Vyťahovanie drevenej žalúzie sa vykonáva pomocou ovládacieho mechanizmu povrázku s aretáciou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel. Naklápanie lamiel je zaistené dreveným ovládačom.
Možnosti montáže:
- na krídlo
- na ostenie

Drevene       Drevene


DREVENÉ ŽALÚZIE 50mm
Drevená žalúzia Klasik je osadená lamelou 50mm, je elegantným zástupcom drevených žalúzií, evokuje atmosféru dvadsiatych rokov Ameriky. Lamely sú uchytené v plechovom profile, ktorý je zakrytý dizajnovú drevenou garnižou.
Vyťahovanie žalúzie sa vykonáva pomocou ovládacieho mechanizmu povrázku s aretáciou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutie lamiel. Naklápanie lamiel je zaistené povrázky s hruškou a ich fixácia je zaistená lankom.
Možnosti montáže:
- na ostenie
- na stenu

Drevene       Drevene


DREVENÉ ŽALÚZIE 50mm RETRO
Drevená žalúzie 50mm Retro, jedná sa o posledného zástupcu drevených žalúzií, ktorý sa skvele hodí pre štýlové interiéry kde prevláda línie Retro klasika. Lamely a ovládací mechanizmus sú uchytené na drevenom profile. Celkové naklápanie lamiel je ovládané pomocou povrázkov s hruškou.
Vyťahovanie žalúzie sa vykonáva ovládacím mechanizmom povrázkom s aretáciou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutie lamiel. Odlišnosti sú farebné pásky (plní funkciu rebríčku) sú voľne nadefinovatelné a tak dovolí zladiť žalúziu s ďalšími prvkami interiéru.
Možnosti montáže:
- na ostenie
- na stenu

Drevene       Drevene

VYHLÁSENIE O ZHODE
NEA-PLAST s.r.o.
 
Prevádzka a sídlo:
Kračanská cesta 40
Dunajská Streda
929 01
Tel.: +421 31 552 75 13
Fax: +421 31 552 75 15
Mobil: +421 907 989 530
E-mail: nea-plast@nea-plast.sk 
NEA-PLAST s.r.o. @2016 Všetky práva vyhradené