NEA-PLAST
plastové okná
Katalóg GARÁŽOVÉ BRÁNY

Ponúkame garážové brány pre privátny aj priemyselný sektor s moderným systémom ovládania. Zabezpečujeme predaj a montáž, poradenskú činnosť, záručný a pozáručný servis do 24 hodín. Povrchová úprava garážových brán je možná vo všetkých farebných odtieňoch ako aj v rôznych imitáciách štruktúry dreva, dobre odolným voči vonkajším vplyvom. V možnostiach povrchovej úpravy brán je aj dekorácia bránových panelov fóliou podľa palety (možnosť prispôsobiť farbu brán k farbe okien). Garážové brány môžete ovládať ručným alebo elektrickým pohonom. Sú vyrobené z oceľových profilov, ktoré sú žiarovo zinkované, čo predstavuje dlhodobú ochranu proti korózii.

Galéria
GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY     GARÁŽOVÉ BRÁNY


Sekcionálne - sú optimálne riešenie pre garáže s obmedzeným vstupným priestorom a pre garáže. Sekcionálne brány sú zložené zo sekcií zabezpečenými proti privretiu prstov, sú zložené z panelov o výške 50-61 cm. Ponúkame brány KRISPOL a ECOTOR s 2 ročnou zárukou.
GARÁŽOVÉ BRÁNY
GARÁŽOVÉ BRÁNY
Rolovacie - Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii (zvislé vedenie plášťa, chýbajúce podstropné vodiace lišty) je dokonalým riešením pre garáže s malým prejazdným prechodom a krátkou príjazdovou cestou. Spodné komorové tesnenie dokonale prilieha k podlahe, zabezpečuje dobrú izoláciu miestnosti, a tiež vyrovnáva nerovnosti podložia. Roletová brána je štandardne vybavená servomotrom s vonkajším spínačom a vnútorným na kľúčik. Hliníkové panely, vyplnené polyuretánovou penou, ako aj gumové a štetinové tesnenie po celom obvode brány zabezpečujú tepelnú i akustickú izoláciu v miestnosti. Rolovacie brány KRISPOL Vám ponúkame s 2 ročnou zárukou.
GARÁŽOVÉ BRÁNY
GARÁŽOVÉ BRÁNY
Výklopné - sú cenovo najdostupnejšie riešenia. Výklopné brány AW sú vyrobené v mnohých typových rozmeroch a aj napriek tomu je možné na objednávku vyrobiť akékoľvek atypické rozmery. Bránu je možné ľahko otvoriť a zavrieť. Plynulá práca je zaručená skupinou vhodne zvolených a vyvážených pružín, kladky uložené v ložiskách a odrážače na koncoch vedení. Výklopné garážové brány ponúkajú komfortné riešenie uzatváranie garáží a to bez závislosti na mechanického ovládania, ale pre väčší komfort je možné bránu ovládať pohonom s diaľkovým ovládaním. Poskytujeme s 2 ročnou zárukou.
GARÁŽOVÉ BRÁNY
GARÁŽOVÉ BRÁNY
Dvojkrídlové plechové - sú tradičným riešením pre všetky garáže s obmedzeným vnútorným priestorom. Namontovaná dvojkrídlová garážová brána značky AW si nevyžaduje voľné miesto vo vnútri garáže. Svoju úlohu spĺňa najmä pri rekonštrukciách starších garáží, pričom im poskytuje nový vzhľad. Bránu môžete otvoriť ručne alebo elektrickým pohonom navonok (prvé krídlo pravé, ľavé krídlo blokované závorou od vnútra).
GARÁŽOVÉ BRÁNY
GARÁŽOVÉ BRÁNY
Posuvné - sa najčastejšie využívajú v privátnych a priemyselných priestoroch, kde chceme ušetriť priestor pred bránou a za bránou. Klasickým prístupom k otváraniu posuvnej brány je posun do strany pozdĺž plotu, vďaka čomu posuvné brány efektívne šetria priestor.
GARÁŽOVÉ BRÁNY
GARÁŽOVÉ BRÁNY


VYHLÁSENIE O ZHODE
NEA-PLAST s.r.o.
 
Prevádzka a sídlo:
Kračanská cesta 40
Dunajská Streda
929 01
Tel.: +421 31 552 75 13
Fax: +421 31 552 75 15
Mobil: +421 907 989 530
E-mail: nea-plast@nea-plast.sk 
NEA-PLAST s.r.o. @2016 Všetky práva vyhradené